ROZPAKUJ TEATR – warsztaty teatralne dla dzieci

Dodaj komentarz
Uncategorized

ROZPAKUJ TEATR

Zapraszamy zarówno dzieci jak i ich opiekunów, grupy szkolne i przedszkolne oraz osoby indywidualne na warsztaty towarzyszące grudniowym spektaklom: „MLEKO”, „PCHŁA SZACHRAJKA” I „PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK”.

Cykl warsztatów teatralnych dedykowanych najmłodszym widzom.

Na początku grudnia chcemy otworzyć drzwi dla tych, których w teatrze często się ignoruje lub traktuje nieco z pobłażaniem. U nas jednak będzie inaczej! W Teatrze Polskim w Bydgoszczy chcemy zaprosić dzieci, ich rodziców, opiekunów i nauczycieli do aktywnego działania, do performatywnej zabawy. Będziemy traktować ich jak partnerów rozmowy na ważne tematy, także społeczne, kulturowe. Chcemy wspierać rozwój teatralnej wyobraźni i teatralnego zmysłu dzieci, który często w toku edukacji jest osłabiany lub tłumiony. Będziemy wspólnie odkrywać radość ukrytą w teatralnym żywiole, uruchamiać nasze ciała, głosy, tworzyć nowe miejsca, sytuacje, uczyć się pracy w grupie, w kontakcie z drugim człowiekiem.

Dzieci będą mieć odtąd szczególne miejsce w Teatrze Polskim w Bydgoszczy: ich głos będzie słyszalny, a ich obecność widoczna.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr:       52 339 78 18 lub poprzez stronę internetową http://www.teatrpolski.pl

Opis warsztatów znajdą Państwo tutaj. Zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s