Zapraszamy wolontariuszy do współpracy przy Festiwalu Prapremier 2015

Dodaj komentarz
Uncategorized

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, gotowych na nowe wyzwania do pracy przy tegorocznej edycji Festiwalu Prapremier 2015 (2015 Festival of New Dramaturgies), który odbędzie się w dniach 2-10 października. Wolontariuszy zaprosimy również do pracy przy wydarzeniach poprzedzających Festiwal, które odbędą się we wrześniu w Bydgoszczy. Gwarantujemy pracę w młodym, kreatywnym zespole według ustalonego wcześniej harmonogramu. Z wolontariuszami podpisujemy umowy wolontariackie, na podstawie których wystawimy zaświadczenia i referencje. Naszym współpracownikom zapewniamy ubezpieczenie OC i NNW oraz bezpłatne wejściówki na wybrane spektakle. Wolontariusze niepełnoletni powyżej 16 roku życia będą pracowali maksymalnie 6 godzin dziennie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie razem z CV na adres michal.gasiorowski@teatrpolski.pl do dnia 11 września 2015 roku.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie do dnia 11 września 2015 roku.

Spotkanie i szkolenie odbędzie się w terminie 14-16 września 2015 roku.

Polecamy portal Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu wolontariat.org.pl

Szczegółowych informacji udziela Michał Gąsiorowski – dział komunikacji Teatru Polskiego w Bydgoszczy michal.gasiorowski@teatrpolski.pl, tel. 52 3397818, 52 3397840.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s