Poszukujemy do pracy SEKRETARKĘ/SEKRETARZA

Dodaj komentarz
Uncategorized

Teatr Polski im. Hieronima. Konieczki w Bydgoszczy

poszukuje do pracy SEKRETARKĘ/SEKRETARZA

Zakres zadań:

  • organizacja pracy Sekretariatu,
  • organizacja pracy Dyrektora oraz Zastępcy Dyrektora w zakresie terminarzy spotkań,
  • informowanie pracowników o rozkładach zajęć Dyrektorów i wydanych przez Dyrektora przepisach wewnętrznych (regulaminach, zarządzeniach, instrukcjach itp.),
  • ewidencjonowanie wydawanych przez Dyrektora wewnętrznych aktów prawnych: zarządzeń, decyzji, regulaminów, instrukcji i innych,
  • prowadzenie rejestru umów podpisywanych przez Dyrektora– zgodnie z zasadami sporządzania, zawierania  i rejestracji umów cywilno-prawnych,
  • przygotowywanie egzemplarzy tekstów przedstawień,
  • przepisywanie korespondencji, sprawozdań, zarządzeń, instrukcji itp.,
  • prowadzenie rejestru delegacji i wypisywanie delegacji,
  • prowadzenie listy gości zapraszanych na premiery i imprezy,
  • wykonywanie ustalonych zadań związanych z organizacją kolejnych edycji Festiwalu Prapremier,
  • prowadzenie rejestru zarządzeń Dyrektora,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego – zgodnie z umiejętnościami i kwalifikacjami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • miłą atmosferę pracy w instytucji kultury.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) z adnotacją o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać do dnia 20 czerwca 2018 r. mailem: tp@teatrpolski.pl lub dostarczyć osobiście do kadr Teatru na adres:

85-071 Bydgoszcz, Al. Mickiewicza 2

Teatr zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s