Poszukujemy osób do obsługi widowni

Dodaj komentarz
Uncategorized

STUDENCIE! Może szukamy właśnie Ciebie?

Zapraszamy osoby otwarte na nowe wyzwania i dyspozycyjne, uczące się lub studiujące w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym (od 18. do 26. roku życia) do pracy w Obsłudze Widowni TPB.

🔹 Do obowiązków pracownika należy obsługa widowni podczas spektakli oraz realizacja cyklicznych lub jednorazowych działań promocyjno-wizerunkowych.

🔹 Zapewniamy: umowę cywilnoprawną, elastyczny czas pracy z uwzględnieniem ustalonego wcześniej harmonogramu, pracę w zgranym zespole oraz atrakcyjnym i nietypowym miejscu.

😊 Obsługa widowni jest ważnym elementem w budowaniu otwartej i przyjaznej atmosfery instytucji. Liczymy na osoby zaangażowane i zainteresowane propozycjami merytorycznymi Teatru Polskiego, które chętnie opowiedzą widzom i uczestnikom projektów o działaniach TPB.

➡️ Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do dnia 24 lipca br. na adres: natalia.gryszowka@teatrpolski.pl

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

❗️ Praca dotyczy sezonu 2020/2021: wrzesień 2020 – czerwiec 2021 z możliwością przedłużenia na kolejny.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s