„Trump i pole kukurydzy” na na vod.teatrpolski.pl

Dodaj komentarz
Uncategorized

27 i 28 listopada (piątek i sobota) o godz. 19.00 na platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy zostanie zaprezentowany spektakl „Trump i pole kukurydzy” w reż. Pawła Łysaka.

Bydgoska produkcja wyreżyserowana przez byłego dyrektora bydgoskiej sceny, która swoją premierę miała w lutym 2019 roku, porusza niezwykle aktualne tematy. Twórcy próbują w nim odpowiedzieć na pytanie jak wspólnie działać na rzecz planety. W stworzonym na scenie świecie władzę przejmują kobiety, które swoim działaniem zanegują patriarchalne struktury społeczne, polityczne i gospodarcze.

Spektakl duetu – Paweł Łysak i Artur Pałyga – który od lat jest znany bydgoskiej publiczności – 27 listopada będzie prezentowany na żywo. Widzowie, którzy założą konto na kanale VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy i wykupią dostęp do streamingu będą mogli obejrzeć spektakl w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu transmisji spektakl nie będzie dostępny.

Kto nie zdąży obejrzeć spektaklu tego dnia, będzie mógł nadrobić zaległości dzień później. 28 listopada (sobota) o godz. 19.00 na www.vod.teatrpolski.pl zostanie udostępnione nagranie streamingu. Osoby, które wykupią dostęp do spektaklu tego dnia, będą mogły obejrzeć spektakl w ciągu 24h, o tyle właśnie będzie dostępne nagranie.

Co należy zrobić, żeby obejrzeć spektakl?
Wystarczy wejść na www.vod.teatrpolski.pl, założyć konto oraz wykupić dostęp do wydarzenia.

„Wirtualne bilety” w cenie 20 zł dostępne są platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy (www.vod.teatrpolski.pl).

Więcej informacji o spektaklu – tutaj

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s