Oglądaj i słuchaj – Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na grudniowe wydarzenia

Dodaj komentarz
Uncategorized

Premiera słuchowiska oraz pokaz sylwestrowy na platformie VOD – koniec roku zapowiada się w Teatrze Polskim w Bydgoszczy bardzo pracowicie. W Pierwszy Dzień Świąt Teatr zaprezentuje słuchowisko „Trędowata. Melodramat”, a  31 grudnia pokaz sylwestrowy spektaklu „Maria Antonina. Ślad Królowej” w reż. Wojciecha Farugi.

Świąteczna premiera TPB

Teatr Polski w Bydgoszczy przygotował dla swoich widzów niezwykły prezent świąteczny. 25 grudnia na platformie www.vod.teatrpolski.pl zostanie zaprezentowane słuchowisko „Trędowata. Melodramat” w reż. Tomasza Cyza. Słuchowisko z udziałem całego zespołu aktorskiego Teatru Polskiego w Bydgoszczy powstaje na podstawie sztuki o tym samym tytule, która miała swoją premierę w 2014 roku. Wówczas spektakl na podstawie melodramatu Heleny Mniszkówny, wyreżyserował Wojciech Faruga, obecny dyrektor bydgoskiej sceny.
Słuchowisko „Trędowata. Melodramat” to pierwsze słuchowisko z cyklu, który przygotowuje TPB, chcąc w ten sposób odzyskać spektakle, których już nie można zobaczyć na bydgoskiej scenie. Będzie ich można za to posłuchać.

Sylwester ONLINE

Rok 2020 Teatr Polski w Bydgoszczy zakończy pokazem spektaklu „Maria Antonina. Ślad Królowej” w reż. Wojciecha Farugi. Spektakl, opowiadający losy kontrowersyjnej francuskiej królowej, zostanie zaprezentowany 31 grudnia o godz. 20.00 na platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy (www.vod.teatrpolski.pl). Spektakl „Maria Antonina. Ślad Królowej” swoją premierę w Teatrze Polskim w Bydgoszczy miał w lutym w 2018 roku.

Informacje o kolejnych działaniach Teatru Polskiego w Bydgoszczy są na bieżąco publikowane na stronie internetowej TPB (www.teatrpolski.pl) oraz w mediach społecznościowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s