Styczniowe propozycje Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Dodaj komentarz
Uncategorized

W styczniu na www.vod.teatrpolski.pl pojawią się kolejne spektakle – po raz pierwszy online zostanie zaprezentowany „Kopciuszek” z udziałem Katarzyny Figury oraz komedia „Ptak”.

Przepowiednia na 2021 rok

6 stycznia o godz. 17.00 na profilu na Facebooku Teatru Polskiego w Bydgoszczy spróbujemy przepowiedzieć jaki będzie rok 2021. Czy będzie lepszy niż 2020? Co stanie się z Polską? Co czeka rodaków? A co z teatrem? Na te i na inne pytania odpowie nasz teatralny wróż Mirosław. Słuchajcie „Przepowiedni”, na którą złożą się między innymi widzenia Józefa Marcinkowskiego, Stefana Ossowieckiego, Czesława Klimuszko czy Agnieszki Pilchowej.

Ferie z TPB

W ostatni weekend ferii zimowych, czyli 15 i 16 stycznia, Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl „Kopciuszek” w reż. Łukasza Gajdzisa. Współczesną adaptację znanej wszystkim opowieści o dziewczynce, która musi poradzić sobie ze śmiercią mamy i brakiem akceptacji ze strony sióstr i macochy będzie można obejrzeć na www.vod.teatrpolski.pl dwa razy.

15 stycznia o godz. 18.00 spektakl z udziałem Katarzyny Figury, która wcieli się w rolę Macochy, będzie transmitowany na żywo. Dzień później, czyli 16 stycznia o godz.18.00, nagranie streamingu zostanie udostępnione na 24 godziny.

Komediowe zakończenie stycznia na VOD

Styczeń na platformie VOD Teatru Polskiego w Bydgoszczy zakończą pokazy spektakl „Ptak” w reż. Magdy Drab. Komediowa propozycja Teatru Polskiego w Bydgoszczy oparta na niemal stuletnim tekście Jerzego Szaniawskiego, zostanie udostępniona na platformie VOD dwa razy – 23 i 24 stycznia o godz.19.00. Każdego dnia spektakl będzie dostępny przez 24 godziny.

Jak uzyskać dostęp do spektakli TPB?

Aby obejrzeć spektakle TPB prezentowane za pośrednictwem platformy VOD wystarczy założyć darmowe konto na www.vod.teatrpolski.pl. Następnie należy wybrać konkretny spektakl i wykupić do niego dostęp. Warto pamiętać, że za jeden „wirtualny bilet”, spektakl może obejrzeć cała rodzina.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s