Słuchowisko „Niespokojni” jako zapowiedź marcowej premiery spektaklu „Twarzą w twarz” w reżyserii Mai Kleczewskiej

Dodaj komentarz
Uncategorized

13 marca o godz. 19.00 na www.vod.teatrpolski.pl odbędzie się premiera słuchowiska „Niespokojni” w reżyserii Mai Kleczewskiej. Słuchowisko, które  jest zapowiedzią spektaklu „Twarzą w twarz”, udostępnione zostanie publiczności
na 24 godziny.

Słuchowisko „Niespokojni” oparte zostało na książce  o tym samym tytule, której autorką jest córka Ingmara Bergmana Linn Ullmann. Spektakl „Twarzą w twarz” w reżyserii Mai Kleczewskiej, który nawiązuje do życia artysty, jest koprodukcją Teatru Polskiego w Bydgoszczy i Teatru Powszechnego w Warszawie. Warszawska premiera spektaklu odbędzie się 19 marca.
Bydgoska publiczność po raz pierwszy zobaczy spektakl 27 marca, w Międzynarodowy Dzień Teatru.

Nagranie słuchowiska, w którym udział wzięli: Karolina Adamczyk, Aleksandra Bożek, Andrzej Kłak, Dagmara Mrowiec-Matuszak, Piotr Stramowski, Julian Świeżewski, Małgorzata Witkowska. odbyło się w studiu dźwiękowym Teatru Polskiego Radia. Za realizację dźwiękową odpowiadał Andrzej Brzoska.

Jak uzyskać dostęp do nagrania?  Wystarczy założyć bezpłatne konto na www.vod.teatrpolski.pl, następnie wybrać wydarzenie  i opłacić dostęp (1 zł). Warto pamiętać, że słuchowisko zostanie udostępnione 13 marca o godz. 19.00 i dostępne będzie tylko przez  24 godziny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s