Bajkowe weekendy w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Dodaj komentarz
Uncategorized

W ramach ferii zimowych Teatr Polski w Bydgoszczy przygotował dla swoich najmłodszych widzów dwie bajkowe propozycje. Już w styczniu na scenie pojawi się kultowa „Pchła Szachrajka” w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Także w ferie odbędzie się premiera najnowszej bajki – „Czerwonego Kapturka” Julii Holewińskiej w reżyserii Wojciecha Farugi.

„Pchła Szachrajka” w reżyserii Łukasza Gajdzisa to pierwsza z bajkowych propozycji, które najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć w Teatrze Polskim w Bydgoszczy w ramach ferii zimowych.

Spektakl opowiadający o losach małej psotnej Pchły bawi bydgoszczan już od ponad 14 lat. W tym czasie został on zagrany ponad 350 razy. Kolejne pokazy zaplanowaliśmy na 22 i 23 stycznia. W ciągu dwóch dni spektakl zostanie zagrany trzy razy: 22 stycznia (sobota) o godz.16.00 i 23 stycznia (niedziela) o godz. 11.00 i 16.00.

W trakcie ferii zaprosimy dzieci oraz całe rodziny na premierę spektaklu „Czerwony Kapturek”. Tekst napisany przez Julię Holewińską, wzbogacony zabawnymi piosenkami w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego w Bydgoszczy, wyreżyseruje dyrektor bydgoskiej sceny Wojciecha Faruga.

Na muzyczną opowieść o dziewczynce, która podróżując do chorej babci, przeżywa mnóstwo przygód, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w ostatni weekend ferii.

Premiera muzycznego spektaklu „Czerwony Kapturek” Julii Holewińskiej w reżyserii Wojciecha Farugi odbędzie się 28 stycznia (piątek) o godz. 18.00 na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Tego dnia o godz. 10.00 zagramy pokaz przedpremierowy spektaklu. Kolejne pokazy „Czerwonego Kapturka” już 29 stycznia (sobota) o godz. 16.00 oraz 30 stycznia (niedziela) o godz. 11.00.

Zwycięska praca w konkursie na plakat do spektaklu „Czerwony Kapturek”. Rysunek, którego autorką jest Aleksandra Duraj (lat 9) z SP w Podczerwonem, będzie inspiracją do oficjalnego plakatu spektaklu.

W związku z obowiązującymi limitami, osoby zainteresowane zakupem biletów na bajki, prosimy o kontakt z działem komunikacji – bilety@teatrpolski.pl lub 885 60 70 90

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s