#TPB poszukuje pracowniczek i pracowników obsługi widowni!

Dodaj komentarz
Uncategorized

Jeżeli posiadasz status studenta (od 18. do 26. roku życia), lubisz wyzwania, zarażasz pozytywną energią, jesteś otwart*, komunikatywn* i chcesz stać się częścią teatralnego zespołu – CV wraz ze zdjęciem prześlij do nas do dnia 15 sierpnia br. na adres: arkadiusz.kotarski@teatrpolski.pl

Do obowiązków pracownika należy obsługa widowni podczas spektakli oraz realizacja cyklicznych lub jednorazowych działań promocyjno-wizerunkowych.

Zapewniamy: umowę cywilnoprawną, elastyczny czas pracy z uwzględnieniem ustalonego wcześniej harmonogramu, pracę w zgranym zespole oraz atrakcyjnym i nietypowym miejscu.

Obsługa widowni jest ważnym elementem w budowaniu otwartej i przyjaznej atmosfery instytucji. Liczymy na osoby zaangażowane i zainteresowane propozycjami merytorycznymi Teatru Polskiego, które chętnie opowiedzą widzom i uczestnikom projektów o działaniach TPB.

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Teatr Polski im. Hieronima Konieczki z siedzibą w Bydgoszczy (85-071), ul. Aleja Adama Mickiewicza 2, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pracownik/pracowniczka Obsługi Widowni. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Praca dotyczy sezonu 2022/2023: wrzesień 2022 – czerwiec/lipiec 2023 z możliwością przedłużenia na kolejny.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA REKRUTACJI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s