Odwiedź Teatr w ramach Europejskiej Nocy Muzeów 2023!

Dodaj komentarz
Uncategorized

Już 13 maja zapraszamy na Europejską Noc Muzeów. Bydgoskie instytucje kultury i nauki przygotowały na ten wieczór wiele atrakcji. Poniżej przeczytacie o tym, co proponuje Teatr Polski, jak wziąć udział w loterii i zdobyć nagrody oraz znajdziecie mapę, która pozwoli Wam zwiedzać do woli.

13 maja od godziny 18.00 do 23.00 zapraszamy do teatralnej garderoby, w którą – specjalnie na Noc Muzeów 2023 – zamieni się małe foyer Teatru Polskiego w Bydgoszczy. 

Tutaj czekać na Was będzie wystawa kostiumów ze spektakli granych na deskach TPB.

Będzie też okazja do podejrzenia projektów kostiumów przygotowanych przez scenografów i – oczywiście – do przebieranek – na Wasz nowy wizerunek przygotowane będzie specjalne lustro do podziwiania i… selfie.

koszt biletu 1zł/os.

Zwiedzaj, zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody!

W ramach Europejskiej Nocy Muzeów możesz wziąć udział w loterii i zdobyć nagrody!

Co zrobić?

Odwiedź instytucje biorące udział w Europejskiej Nocy Muzeów 2023 r. Zbierz 6 pieczątek, które otrzymasz w kasach. Wpisz swoje dane i wrzuć los do skrzynki w Punkcie Informacyjnym przed Spichrzami nad Brdą (oddział Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy, wejście od ul. Mostowej). Losowanie nagród o godzinie 20.30 i 22.30.

Zapoznaj się z regulaminem – ENM 2023_regulamin

27 miejsc i tylko jedna noc, by je wszystkie zwiedzić!

Aby ułatwić Wam zwiedzanie prezentujemy listę bydgoskich instytucji, które biorą udział w ENM 2023 oraz mapkę, która pomoże do nich dotrzeć:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s